درباره آریا وندینگ

شرکت آریا تحت شماره ۵۸۵۵۴ بصورت شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری مشهد به ثبت رسیده است. فعالیت شرکت در حال حاضر در مورد اپراتوری و فروش دستگاه‌های وندینگ مورد تملک شرکت می‌باشد.

پس از ماه‌ها بررسی و تحقیق در کشور ایتالیا به عنوان پیشرو در صنعت وندینگ برآن شدیم تا همکاری خود را با شرکت Bianchi Industry تولید کننده دستگاه‌های فروش اتوماتیک و دستگاه‌های تهیه نوشیدنی‌های گرم شروع کنیم.

شرکت آریا تنها نماینده رسمی در ایران با امکان ارائه خدمات پس از فروش می‌باشد.

صنایع بیانچی تولیدکننده پیشرو دستگاه‌های فروش خودکار و ماشین آلات حرفه‌ای قهوه در اروپا به شما می‌آید. اکنون پس از ۶ سال دوری شرکت دوباره در دست خانواده ترافلت بوده که حدود ۴۰ سال پیش آن را تاسیس کردند.
همانطور که شعار شرکت «زندگی درلحظه همراه با تکنولوژی‌های آینده» می‌باشد، تحقیق و توسعه سنگ بنای فعالیت‌های شرکت بیانچی است. صنایع بیانچی همواره در حرکت به سمت آینده و پیش‌بینی خواسته‌های بازار و در نهایت ارائه وندینگ ماشین‌هایی مدرن پیشرو بوده است.
این هلدینگ به ۲ دلیل عنوان برندی مطرح در بازار به حساب می‌آید: ثبت اختراع و حق امتیاز خود برای گروپ اسپرسو و همچنین پیشرفت‌های تکنولوژیکی مداوم که بهترین توصیف از محصول مورد نظر می‌باشد. زیرا دستگاه‌هایی ارائه می‌دهد که به مراتب قابلیت یکپارچه‌سازی بیشتر داشته، کاملا تعاملی بوده و مبنی بر درک یا انتقال مستقیم می‌باشند. به جرات می‌توان گفت صنایع بیانچی یکی از گرداننده‌گان بازار وندینگ ماشین‌ها در سرتاسر دنیا می‌باشد.